Artesian Spas - dizajn a dojem vašich kúpeľov

  • VIRIVKY | lacné a dobré vírivky
  • VIRIVKY | vírivky Košice
  • Previous
  • Ďalší

Ľudstvo sa snaží oddýchnuť od pracovného dňa  rôznymi formami relaxovania. Po celé stáročia, jeden z najviac osviežujúcich a zdravých spôsobov kombinuje dva tradičné prvky prostredníctvom využitia kúpeľov. Od dávnych verejných kúpeľov až po moderné masážne vane, bola využitá liečivá sila vody na zmiernenie stresu. Môžete si byť istí, že chvíle oddychu môžete stráviť vo vírivkách  Artesian s vedomím, že ste zakúpili najlepší domáci vodoliečebný výrobok na trhu.

 

 

VIRIVKY | Hydroterapia

Artesian Spa relaxačná vírivka
Vodoliečba je prastará forma pre uzdravenie a zbavenie stresu.
Je založená na troch jednoduchých princípoch: teplo, vztlak a pohyb vody, alebo hydro-masáž.

Teplo rozširuje cievy a zvyšuje krvný obeh v tele. To pomáha aby enzýmy a endorfíny (prirodzené "odľahčovače" bolesti tela) pracovali rýchlejšie a účinnejšie na častiach tela ako sú svaly a kĺby, ktoré boli napäté, zranené alebo namáhané. Teplo tiež pomáha bunkám ľahšie zbaviť metabolického odpadu, ktorý je nahradený kyslíkom a prírodnými živinami v tele.

Vztlak je jednoduchá záležitosť fyziky. Telo váži o 90 percent menej, keď suspenduje vo vode. Merná hmotnosť sa znižuje, a tlak na chrbticu, svalové skupíny, väzy a kĺby je výrazne slabší. Hydro-masáž, dodávka vody na rôzne časti tela, je konečnou a rozhodujúcou zložkou tohto procesu. Všetky časti tela môžu z hydromasáže profitovať. Stres, zranenia a zlé držanie tela môžu spôsobiť svalové kŕče a bolesti. Konkrétne cielený tlak vody stimuluje spúšťacie body, ktoré sú vysoko citlivé. Masážou je taktiež preukázané zlepšenie flexibility, zvýšenie prekrvenia, a poskytuje regeneračné výhody.

Hydroterapia je jedinečná metóda pre uvoľnenie napätia a stresu, ako aj pre vysoký krvný tlak, bolesti hlavy a chronickej bolesti. Je prospešná pre každú časť tela, vrátane kostrového, dýchacieho, obehového, neuromuskulárneho a tráviaceho ústrojenstva. Vodoliečbou bolo preukázané, že je obzvlášť účinná pri znižovaní bolesti, artritíde, zápale šliach / burzitíde a zápale v dôsledku športových úrazov. Vlhké teplo je veľmi výhodne pre tých, ktorí trpia respiračnými ochoreniami, ako sú chronická bronchitída a astma. VIRIVKY | Hydroterapia
VIRIVKY | Hydroterapia

Artesian Spas vírivky zlepšujú tráviace procesy, odpad a metabolické vedľajšie produkty sú ľahšie odstránené z tela, celkové posilnenie imunitného systému. Vďaka hydroterapii to nie je len záležitosť relaxu na pár minút, ale aj zážitok ktorý bude mať ďalekosiahle dôsledky na kvalitu vášho života.

Zriedka sa zdravie a potešenie spojí v jedno, ako tomu je v Artesian Spa. Kým mnohí si môžu myslieť na vodoliečebné vane ako ako luxusné veci vyhradené pre tích, ktorí nato majú prostriedky aby si spríjemnili život, pre iných sú vodoliečebné vane ich neoddeliteľnou súčasťou života. Vedecky preukázané prínosy spojené s pravidelným terapeutickým vyhrievaným kúpeľom sú nesporné, a dokonca lekári ich predpisujú na liečbu špecifických ochorení.

  • VIRIVKY | Zdravý životný štýl | Hydroterapia

Prihlásenie