NIEKOĽKO RÁD: CHCETE KÚPIŤ VÍRIVKU - UVAŽUJETE NAD KÚPOU?

 • VIRIVKY | lacné a dobré vírivky
 • VIRIVKY | vírivky Košice
 • Previous
 • Ďalší
 • chcem kúpiť vírivku, ale nič o nej neviem

Chcem kúpiť vírivku - uvažujem nad kúpou....čo by som si mal všímať?Chcem kúpiť vírivku, čo by som si mal všímať?

Ktoré parametre sú pri kúpe dôležité? 

Vzhľadom k tomu, že ponúkame kvalitné a technicky vynikajúce vírivky, nemáme problém s Vami diskutovať o žiadnej  časti vírivky, o materiáloch, nákladoch a podobne

Koľko by mala mať ideálna vírivka trysiek? Výber optimálneho počtu trysiek a počtu čerpadiel

Každá vírivka má svoje špecifické množstvo trysiek.

Ku danému množstvu trysiek musí byť aj primeraný počet čerpadiel, ktoré trysky zásobujú vodou pod primeraným tlakom. Tlak vody zabezpečuje naozajstnú hydromasáž. Nemýľte si perličkový kúpeľ s hydromasážou, Perličková masáž je na prvý pohľad síce efektná, pretože to vo vírivke buble ... ale dostatočne nemasíruje a neprivodí patričný pocit premasírovania tela. Ku kvalitnej   masáži je treba dostatočne silný prúd vody....do ktorej sa až následne primieša aj prúd vzduchu. Vtedy budete mať pocit naozajstnej regenerácie a relaxácie a premasírované svalstvo.

 Chcem kúpiť vírivku, čo by som si mal všímať?
 Niektorí predajcovia víriviek deklarujú v rámci hydromasážnych trysiek aj perličkové trysky na prívod vzduchu. Takéto vírivky sú prezentované ako vírivky s niekoľkými desiatkami, až stovkami trysiek ... čo však nie je pravda a skutočne hydromasážnych je v takýchto vírivkách len niekoľko málo kusov.

Vo vírivkách ARTESIAN SPAS nájdete vždy taký počet trysiek, ktorý zabezpečí veľmi silnú a účinnú hydromasáž s prímesou vzduchu pre zvýšenie efektu masáže a zároveň je k nim aj dostatočný počet maximálne výkonných čerpadiel. Tieto vírivky sú povestné tým, že majú inštalované vždy viac čerpadiel, ako väčšina konkurenčných víriviek. V našej ponuke je aj vírivka s 5+1 čerpadlami. Viete si predstaviť tú úžasnú silu, ktorá Vás v takejto vírivke bude masírovať???

 

Potrebujem len najmenšiu vírivku? Alebo mám uvažovať o väčšej? Rozmer vírivky - veľkosť víriviekChcem kúpiť vírivku, čo by som si mal všímať?

Vyberte si radšej vírivku hlbšiu. V nízkej vírivke budete mať kolená von z vody... :-) 

Pokiaľ chcete vírivku umiestniť v interiéri, skontrolujte, či bude možné ju tam dostať kvôli šírke a výške stavebných otvorov a dverí. Ak nemáte istotu, že sa daný rozmer vírivky dostane na príslušné miesto, je vhodné urobiť z drevených dosiek maketu a prejsť s ňou celú trasu

Vírivky pod 90 cm výšky sú obvykle lacné a neprakticky riešené. Nebudete s nimi spokojní ...

Je kvalita povrchu a použitých materiálov dôležitá? Kvalita povrchu, kvalita konštrukcieChcem kúpiť vírivku, čo by som si mal všímať?

Povrch acrylu a jeho výrobná kvalita  ... zosilnenie celej škrupiny má významný vplyv na životnosť a pevnosť.

Niektoré lacné vírivky nemajú rovnakú hrúbku acrylu v miestach oblúkov a zakrivení,  ako aj v spodnej polyesterovej konštrukcii, presvitá spodná konštrukcia, hrozí vytrhnutie už po krátkom  používaní. 

Videli ste už niekedy vyblednutú vírivku? Je to pomerne častý jav, že vírivka už v druhom, treťom roku stratí svoj lesk. u niektorých dokonca už aj skôr. U našich tomu tak nie je. Aj po viacerých rokoch má vírivka ARTESIAN SPAS svoju pôvodnú farbu acrylu a pôsobí sviežo, akoby bola práve kúpená a inštalovaná. Nestráca teda svoj exkluzívny výzor.

Je prevádzka vírivky drahá? Ekonomika prevádzkyChcem kúpiť vírivku, čo by som si mal všímať?

 • Pýtajte sa na denné, mesačné a ročné náklady.
 • Aké sú náklady na používanie chémie, na ohrev vírivky....na jej filtrovanie?
 • My Vám tieto náklady  prezradíme absolútne presne a otázky s tým spojené tiež zodpovieme absolútne vyčerpávajúco. Záleží nám na tom, aby ste radosť z kvalitnej hydromasáže znásobili ekonomickou prevádzkou.  Do víriviek Artesian Spas sú inštalované najúspornejšie čerpadlá na filtráciu. Vďaka tomu máte istotu, že Vás prevádzka bude stáť menej, ako televízor .... 

 • Denné náklady? Detailne ich pre Vás spočítame a objasníme. Kontaktujte nás!

Ako sa prejaví pohodlnosť sedenia a ležania na kvalitu relaxovania vo vírivke? Ergonómia sedenia a ležaniaChcem kúpiť vírivku, čo by som si mal všímať?

 • Sledujte tvar a kvalitu sedenia a ležania. 
 • Od kvality sedenia a ležania závisí výsledný účinok hydromasáže a jej skutočný terapeutický efekt....

Dá sa vo vírivke dlhodobo udržať čistá a kvalitná voda? Dezinfekčné technológie a hygiena vírivky

Ktoré technológie dezinfekcie sú najlepšie? Radi Vás o tejto téme odborne poinformujeme a vysvetlíme rozdiely jednotlivých metód, ich ekonomické hľadiská, dezinfekčný účinok a podobne.

Používaná chémia musí byť kvalitná. Musí zabezpečiť dezinfikovanie vody, ale byť pri tom šetrná k Vašej pokožke. Ak používate naozaj kvalitné prípravky, nemusíte ich používať až tak veľa...čím ušetríte.

Pre naše vírivky Vám ponúkame výhradne prípravky registrované na CCHLP, čo predpisuje zákon, ale nie všetci ho rešpektujú. Všetky prípravky prešli mimoriadne prísnym kontrolným mechanizmom. Majú najlepšie európske referencie a zaručia Vám vodu čistú ako slza, s minimálnymi nárokmi na oštetrovanie

 Chcem kúpiť vírivku, čo by som si mal všímať?

Aké nákladné je mať vírivku? Výkonnosť ohrevu...Chcem kúpiť vírivku, čo by som si mal všímať?

 • Ako rýchlo vie ohrev zohriať vodu vo vírivke pri prvom náhreve a ako vie udržiavať  teplotu vody pri kúpaní?  
 • My Vám poradíme spôsob, ako pri ohrievaní ušetriť až 30% nákladov na energie, voči väčšine iných víriviek.

Čo sa stane, keď sa vírivka pokazí? Servis a schopnosť dodať náhradné dielyChcem kúpiť vírivku, čo by som si mal všímať?

Skúsenosť dobrého sevisného technika oceníte až v prípade potreby riešiť problém....

Náhradné diely sú dôležité a musia byť nablízku.... Zanedbateľný dielec z Číny Vám málokto zabezpečí v krátkom čase .... a tak, ako sa sem tam pokazí aj Rolls Royce, kazia sa aj vírivky a rýchla a jednoduchá dostupnosť náhradných dielov je pre Váš komfort dôležitá

Ceny víriviek a podrobný katalóg si môžete vyžiadať jednoduchou registráciou:

Radi Vám poradíme

Ceny víriviek a podrobný katalóg si môžete vyžiadať jednoduchou registráciou:

Radi Vám poradíme

Prihlásenie